winda_mala_b900_m

Platforma pionowa mała - do 3 mDzięki niej możemy pokonać różnicę wysokości do 3 metrów

Platforma pionowa duża - powyżej 3 metrówInnowacyjność platform pionowych polega na dostosowaniu ich do istniejących i nowo powstałych budynków.

Platforma pionowa w szybie murowanym

 

Wszystkie platformy dla niepełnosprawnych  oferowane przez naszą firmę spełniają najwyższe standardy jakościowe, są bezpieczne i niezawodne. To dzięki nim osoby mające problemy z poruszaniem się, starsze, niepełnosprawne lub też matki z dziećmi mogą w pełni korzystać z otaczającego nas świata. Są montowane przez nas w calej Polsce od Zakopanego po Gdańsk i Zieloną Górę aż po Białą Podlaskę.

Platformy  te przeznaczone są zarówno dla osób prywatnych oraz dla instytucji – użyteczności publicznej.  Mogą być montowana  w domach prywatnych, blokach, biurowcach czy sklepach. Na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Sprawdzają się również w przypadku przebudowy oraz reorganizacji przestrzeni.

 

 Platformy dla niepełnosprawnych i ich podział:

– platformy dla niepełnosprawnych o torze prostym
– platformy dla niepełnosprawnych o torze krzywym
– platformy pionowe małe do 3 metrów
– platformy pionowe duże powyżej 3 metrów
Wybór zastosowania platformy uzależniony jest przede wszystkim od miejsca jakim dysponujemy. Cena stanowi już drugoplanowy czynnik.

Wybierz swoją platformę klikając w poniższe zdjęcie.

Szczegółowe informacje na temat zalet oferowanych platform znajdziecie Państwo na kolejnych podstronach. Dowiecie się dokładnie jakie urządzenie jest możliwe do zastosowania u Państwa.

Znajdują się tam parametry techniczne, pliki do pobrania w pdf i dwg. Na załączonych filmach  można zobaczyć zasadę działania takiej platformy.

Platforma schodowa gotowa do jazdy
platforma E10

W ofercie naszej oprócz platform znajdziecie Państwo jeszcze inne rozwiązania pozwalające na likwidacje barier architektonicznych. Są nimi:

Na stronie tej znajdziesz również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie platform pionowych, schodowych w zakładce FAQ.

Zapraszamy do kontaktu!