Platformy schodowe – cały proces realizacji

Wyjątkowe platformy dla niepełnosprawnych
Styczeń 1, 2017
pokonaj_baiery_architektoniczne
Bariery architektoniczne
Styczeń 13, 2017
Pokaż Wszystkie

Platformy schodowe – cały proces realizacji

platformy dla niepełnosprawnych

Niezależnie od wieku czy okoliczności życia każdy z nas zasługuje na najlepsze rozwiązania, które umożliwią mu na pozostanie aktywnym w życiu. W ofercie naszej znajdziesz szereg rozwiązań tj platformy schodowe, które można podzielić według dwóch podstawowych kryteriów, na platformy do pionowego przemieszczania się – małe czy duże oraz do poruszania się wzdłuż schodów o torach prostych czy krzywych a także, windy, podnośniki, krzesła schodowe.

Zapewniamy cały proces do zapytania do odbioru przez UDT, a także serwis. Poniżej przestawiamy jego kolejne etapy

 

Moja nieruchomość a rozwiązanie odpowiednie dla mnie !Jak rodzaj? Czy to w ogóle możliwe? Ile to kosztuje?

Na te i inne pytania odpowiemy Ci po otrzymaniu zdjęć, rzutów lub innych materiałów jakimi dysponujesz bądź spotykamy się z Tobą osobiście, tam gdzie mieszkasz, bądź będzie realizowana inwestycja i doradzimy w zakresie optymalnego rozwiązania – platformy schodowej, windy, podnośnika.

Spotkanie to jest darmowe i nie zobowiązujące.

Wycena, projekt i umowy

 

Po zaakceptowaniu oferty, zebraniu odpowiednich zezwoleń na budowę (jeśli są takowe wymagane) podpisaniu umowy przestawimy Ci projekt.
Na tym etapie ustalimy wszystkie szczegóły, tak aby cały proces od pytania po realizację przebiegł prawidłowo.

Po dopięciu wszystkiego na ostatni „guzik” zlecimy produkcję. Proces ten trwa od 4 do 8 tygodni w zależności od wybranego urządzenia

Montaż

 

Teraz jesteśmy gotowi do montażu. Prace te zajmują nam w zależności od urządzenia: np dla platform, które poruszają się wzdłuż schodów od 1 do 2 dni, natomiast dla platform pionowych od 3 do 5 dni.

Prace prowadzone przez naszych instalatorów zasługują na uznanie. Przebiegają bardzo sprawnie. Są oni w pełni przygotowani i posiadają duże doświadczenie w tym zakresie. Miejsce po montażu pozostaje w takim samym stanie jak przed nim.

Odbiór przez UDT

 

Po montażu urządzenie należy zarejestrować w Urzędzie Dozoru Technicznego. Naszym użytkownikom zapewniamy pomoc przy zgłoszeniu, przygotowaniu dokumentacji i odbiorze.

Po uzyskaniu decyzji zezwalającej na eksploatacje platforma schodowa, winda czy podnośnik w pełni gotowy jest do użycia.
Po upływie dwóch lat urządzenia te podlegają badaniu okresowemu przez UDT. Przez cały okres użytkowania należy zapewnić konserwacje przez osoby/firmy mające do tego uprawnienia.